Kurumsal

Biz Kimiz?

Firmamız Antalya’nın Akdeniz Sanayi Bölgesi’nde çalışma hayatına başlamıştır. Firmamız; yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak, deneyimli kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ilkesi sektörünün güvenilir ve öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan firmamız, sizlerle birlikte sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek faaliyetlerini büyük bir özveri ile sürdürmektedir. Hızlı, ucuz ve kaliteli; üretim sürecinde de daha verimli olabilmeniz amacıyla en iyi şekilde hizmet vermektedir. Antalya Pres’in bakır, bronz, polyamid, alüminyum, çelik ve birçok türdeki ürün ve hizmetleri konusunda en iyi partneriniz olacağına biz tüm tecrübe ve kalbimizle inanıyoruz ve çalıştıkça sizin de buna katılacağınıza gönülden inanıyoruz.

Sektördeki Yerimiz

Firmamız Akdeniz Sanayi Bölgesi’nin parmakla gösterilen işletmeleri arasında yer almaktadır ve bu ünvana kısa sürede ulaşıp çok uzun süredir de korumaktadır. Sizleri de bu ayrıcalıktan faydalanmanız için bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

  • 2021 – Yeni yılda da; tüm hızıyla, aynı yerimizde faaliyet göstermeye devam etmekteyiz.
  • 2014 – Sektörde adımızın sağlam bi yer edinmesi bizim güvenilir ve doğru hizmet anlayışımızla birleşerek firmamızı öncü firmalar arasına sokmayı başardı.
  • 2011 – Aldığımız riskler ve doğru yatırımlar sonucunda başarı istikrarımızı büyüyerek devam ettirdik.
  • 2005 – İşlerimizi ciddiyetle yürütürken büyüme kararı aldık.
  • 2001 – Firmamızı küçük bir işletme olarak büyük hayallerle kurduk.

Misyonumuz

Antalya Pres kuruluşundan günümüze kadar müşteri memnuniyetini esas almış ve kaliteli ürün anlayışını ön planda tutmuş bir firmadır. Bu anlayışla uzun yıllar siz değerli müşterilerimizle birlikte daha ileri gidebilmeyi ve başarılarımıza ortak olmanızı birinci amaç olarak benimsiyoruz.

Vizyonumuz

Antalya Pres olarak tüm müşterilerimizin fiyat, ürün ve hizmet konusunda memnuniyetini sağlamak ve bu uğurda ekstra çaba göstererek var olduğumuz sürece bu anlayışı sürdürmeyi firmamızın temel bakış açısı olarak görüyoruz.